
| Māhele: | Hoʻokomo koʻikoʻi |
| Moʻo: | A |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | 0.14- 4.0 mm2 |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | AWG 26 ~ 12 |
| Kuhi ʻia o kēia manawa: | 16 A |
| Ka uila i helu ʻia: | 250V |
| Ka uila pulse i helu ʻia: | 4KV |
| Pae haumia: | 3 |
| Ua kūlike ka uila i helu ʻia me UL/CSA: | 600 V |
| Ka pale ʻana o ka pale ʻana: | ≥ 10¹º Ω |
| Ke kū'ē'ē pili: | ≤ 1 mΩ |
| Ka lōʻihi o ke kaula: | 7.5mm |
| Ka palena ʻana i ka mahana: | -40 ~ +125 °C |
| Helu o nā hoʻokomo | ≥ 500 |
| Mea Hana (Hoʻokomo): | Polycarbonate (PC) |
| Waihoʻoluʻu (Hoʻokomo): | RAL 7032 (Lehu ʻiliʻili) |
| Nā Mea Hana (nā pine): | Mea hoʻohuihui keleawe |
| ʻIli: | Ka uhi kālā/gula |
| Ka helu pale lapalapa o ka mea e like me UL 94: | V0 |
| RoHS: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Hoʻokuʻu ʻia ʻo RoHS: | 6(c): Loaʻa i nā mea hoʻohui keleawe a hiki i ka 4% kēpau |
| Kūlana ELV: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Kina RoHS: | 50 |
| Nā mea REACH SVHC: | ʻAe |
| Nā mea REACH SVHC: | alakaʻi |
| Palekana ahi no nā kaʻa kaʻaahi: | EN 45545-2 (2020-08) |
| ʻAno pili: | Hoʻohui ʻia i kaomi anu ʻia |
| ʻAno kāne wahine: | Poʻo kāne |
| Ana: | 32A |
| Helu o nā humuhumu: | 16 (17-32) |
| Pine honua: | ʻAe |
| Inā paha e pono ana kekahi nila ʻē aʻe: | ʻAe |

Hauʻoli mākou e hoʻolauna i kā mākou hana hou loa i ka wahi hoʻohui kaumaha - ʻo ka Heavy-Duty Connector. Hoʻolālā ʻia e hoʻololi i ka pilina ma nā wahi ʻoihana, hāʻawi kēia mea hoʻohui holomua i ka hana like ʻole, ka lōʻihi a me ka hilinaʻi. Me kā lākou hana ʻoi loa a me ke ʻano like ʻole, e wehewehe hou nā mea hoʻohui kaumaha i ke ʻano o kāu hoʻohui ʻana i nā mīkini kaumaha a me nā lako. Wehewehe Huahana: Ma ka puʻuwai o kahi mea hoʻohui kaumaha ʻo ia kona ʻano kūkulu kiʻekiʻe. Hana ʻia kēia mea hoʻohui mai nā mea kiʻekiʻe e kū i nā wahi ʻino loa. Inā he mahana koʻikoʻi, ka makū, ka lepo a i ʻole ka haʻalulu, ua hana ʻia kā mākou mau mea hoʻohui e hana me ka kīnā ʻole i nā kūlana koi loa. ʻO kona kūkulu paʻa e hōʻoia i ka lōʻihi o ka lōʻihi, e hōʻemi ana i ka pono no nā hoʻololi pinepine a me ka downtime pipiʻi.

Hoʻolālā ʻia nā mea hoʻohui hana kaumaha me ka noʻonoʻo pono, e ʻae ana i ka hoʻonohonoho wikiwiki a maʻalahi. ʻO ka hoʻolālā liʻiliʻi a maʻalahi hoʻi e ʻae i ka hoʻopili maʻalahi a me ka hoʻokaʻawale ʻana, e mālama ana i ka manawa waiwai nui i ka wā o ke kau ʻana a me ka mālama ʻana i nā lako. ʻO nā kikowaena kala-coded o ka mea hoʻohui a me ka mīkini laka intuitive e hōʻoia i kahi pilina palekana a hewa ʻole i kēlā me kēia manawa. Eia kekahi, hāʻawi kāna lima ergonomic i kahi paʻa ʻoluʻolu a maʻalahi hoʻi e hana ʻoiai ke kau nei i nā mīkina lima pale. ʻO ka mea e hoʻokaʻawale ai i nā mea hoʻohui hana kaumaha mai ka hoʻokūkū ʻo kā lākou hana kiʻekiʻe. Loaʻa i kēia mea hoʻohui kahi mana lawe au kiʻekiʻe a hiki ke lawelawe pono i nā ukana kaumaha me ka ʻole o ka hoʻopilikia ʻana i ka hana. ʻO ke kūpaʻa pili haʻahaʻa e hōʻoia i ka hoʻoili mana maikaʻi, e hoʻemi pono ana i ka nalowale o ka mana a hoʻonui i ka huahana. Eia kekahi, hāʻawi ka mea hoʻohui i nā waiwai insulation maikaʻi loa, e hōʻoia ana i ka hana maikaʻi loa a me ka palekana.

He mea koʻikoʻi ka palekana i nā wahi ʻoihana, a ʻoi aku ka maikaʻi o nā mea hoʻohui kaumaha ma kēia ʻano. Ua lako ka mea hoʻohui me nā hiʻohiʻona palekana holomua, me kahi ʻōnaehana pale i hoʻohui ʻia a me nā mea pale ahi, e hāʻawi ana i ka palekana hilinaʻi e kūʻē i nā pōʻino uila a me nā pilikia ahi. Hoʻokō ia me nā kūlana ʻoihana a me nā palapala hōʻoia āpau, e hāʻawi ana iā ʻoe i ka maluhia o ka noʻonoʻo ua palekana maikaʻi ʻia kāu hāmeʻa. ʻO ka Versatility kekahi kumu ikaika o nā mea hoʻohui kaumaha. Me kāna hoʻolālā modular, kūpono ia me kahi ākea o nā mīkini kaumaha a me nā lako. Inā ʻoe ma ke kūkulu ʻana, ka hana ʻana, ka mining, a i ʻole kekahi ʻoihana ʻē aʻe e pono ai nā pilina kaumaha, hiki i kā mākou mau mea hoʻohui ke hoʻokō i kāu mau pono kikoʻī. ʻO kona maʻalahi e ʻae ai i ka hoʻohui maʻalahi, e lilo ia i hopena kūpono e hiki ke hoʻololi i kāu mau pono e loli nei. Ma ke ʻano holoʻokoʻa, he mea hoʻololi pāʻani nā Mea Hoʻohui Kaumaha i ka wahi mea hoʻohui kaumaha. ʻO kona kūlana kūkulu kiʻekiʻe, ka hana like ʻole a me nā hiʻohiʻona palekana holomua e lilo ia i hopena pili hope loa no nā noi ʻoihana. Me kēia mea hoʻohui, hiki iā ʻoe ke hōʻoia i ka hoʻoili mana maʻalahi, ka hoʻonui ʻana i ka huahana a me ka palekana kiʻekiʻe loa no nā mīkini kaumaha a me nā lako. E ʻike i ka wā e hiki mai ana o ka pilina hana kaumaha me kahi mea hoʻohui hana kaumaha - kahi mea hoʻohui e lawe i kāu ʻoihana i nā kiʻekiʻe hou.