
Uhi ka laulā huahana BEISIT i nā ʻano mea hoʻohui āpau e pili ana a hoʻohana i nā ʻano hoods a me nā ʻano hale like ʻole, e like me nā hoods metala a me nā hale plastik o ka HSB, HE series, nā kuhikuhi uwea like ʻole, nā hale i kau ʻia ma ka bulkhead a me nā hale i kau ʻia ma luna o ka ʻili, ʻoiai i nā kūlana paʻakikī, hiki i ka mea hoʻohui ke hoʻopau palekana i ka hana.
| Māhele: | Hoʻokomo koʻikoʻi |
| Moʻo: | HSB |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | 1.5-6mm2 |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | AWG 10 |
| Ua kūlike ka uila i helu ʻia me UL/CSA: | 600 V |
| Ka pale ʻana o ka pale ʻana: | ≥ 10¹º Ω |
| Ke kū'ē'ē pili: | ≤ 1 mΩ |
| Ka lōʻihi o ke kaula: | 7.0mm |
| Hoʻopaʻa i ka torque | 1.2 Nm |
| Ka palena ʻana i ka mahana: | -40 ~ +125 °C |
| Helu o nā hoʻokomo | ≥ 500 |
| ʻAno pili: | Hoʻohui wili |
| ʻAno kāne wahine: | Poʻo wahine |
| Ana: | 32B |
| Helu o nā humuhumu: | 12(2x6)+PE |
| Pine honua: | ʻAe |
| Inā paha e pono ana kekahi nila ʻē aʻe: | No |
| Mea Hana (Hoʻokomo): | Polycarbonate (PC) |
| Waihoʻoluʻu (Hoʻokomo): | RAL 7032 (Lehu ʻiliʻili) |
| Nā Mea Hana (nā pine): | Mea hoʻohuihui keleawe |
| ʻIli: | Ka uhi kālā/gula |
| Ka helu pale lapalapa o ka mea e like me UL 94: | V0 |
| RoHS: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Hoʻokuʻu ʻia ʻo RoHS: | 6(c): Loaʻa i nā mea hoʻohui keleawe a hiki i ka 4% kēpau |
| Kūlana ELV: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Kina RoHS: | 50 |
| Nā mea REACH SVHC: | ʻAe |
| Nā mea REACH SVHC: | alakaʻi |
| Palekana ahi no nā kaʻa kaʻaahi: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ke hōʻike nei i ka HSB-012-F, ka mea hoʻohui wili kaumaha paʻa i hoʻolālā ʻia no nā pilina uila paʻa ʻole. Kūpono no kekahi ʻano hoʻokomo, hoʻohanohano kēia mea hoʻohui paʻa i kahi kūkulu e kūʻē i nā ʻano kaiapuni koʻikoʻi loa. Ua hana ʻia kona ʻili plastik ʻoihana no ke ahonui, e pale pono ana i nā haʻalulu, ka lepo, a me ka makū. ʻO ka hoʻolālā wili maʻalahi o ka mea hoʻohui e hōʻoiaʻiʻo i nā hoʻopau uea wikiwiki a paʻa, kūpono me nā nui uea like ʻole no nā ʻano uea ākea. E hoʻopaʻa i kahi pilina paʻa me ka maʻalahi - e hoʻokomo i ka uea a hoʻopaʻa i ka wili no ka palekana a me ke kūpaʻa i hōʻoia ʻia.

No ka automation, mīkini, a i ʻole nā noi ʻoihana, e koho i ka mea hoʻohui hana kaumaha HSB-012-F. Hāʻawi ia i ka hana hilinaʻi a me ka hoʻonohonoho maʻalahi, e hōʻoiaʻiʻo ana i kahi pilina uila palekana no kekahi papahana.

Loaʻa i ka mea hoʻohui hana kaumaha o ka wili HSB-012-F kahi ʻano laka e pale aku i nā hoʻokaʻawale i manaʻo ʻole ʻia, e hōʻoiaʻiʻo ana e palekana ana kāu mau pilina, ʻoiai ma nā wahi me ka haʻalulu kiʻekiʻe a i ʻole ka haʻalulu. E lohe ʻoe i kahi kaomi ke laka ʻia ka pilina a hoʻopaʻa piha ʻia, e hāʻawi ana i ka hōʻoiaʻiʻo ua palekana ia. ʻAʻole wale kēia mea hoʻohui i paʻa akā hāʻawi pū i nā hiki ke kau ʻana i nā ʻano like ʻole, e hoʻopili maʻalahi ana i kahi panela a i ʻole kahi pā me nā wili a i ʻole nā bolt no ka hoʻonohonoho maʻalahi a me ka mālama ʻana.