
Uhi ka huahana BEISIT i nā ʻano mea hoʻohui āpau a hoʻohana i nā ʻano hoods a me nā ʻano hale like ʻole, e like me nā hoods metala a me nā hale plastik o ka H.D, HEmoʻo, nā kuhikuhi uwea like ʻole, nā hale i kau ʻia ma ka bulkhead a me nā hale i kau ʻia ma ka ʻili ʻoiai i nā kūlana paʻakikī, hiki i ka mea hoʻohui ke hoʻopau palekana i ka hana.
| Māhele: | Hoʻokomo koʻikoʻi |
| Moʻo: | HEE |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | 0.14 ~ 4.0mm2 |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | AWG 26-12 |
| Ua kūlike ka uila i helu ʻia me UL/CSA: | 600 V |
| Ka pale ʻana o ka pale ʻana: | ≥ 10¹º Ω |
| Ke kū'ē'ē pili: | ≤ 1 mΩ |
| Ka lōʻihi o ke kaula: | 7.5mm |
| Hoʻopaʻa i ka torque | 1.2 Nm |
| Ka palena ʻana i ka mahana: | -40 ~ +125 °C |
| Helu o nā hoʻokomo | ≥ 500 |
| ʻAno pili: | Kikowaena wili |
| ʻAno kāne wahine: | Poʻo wahine |
| Ana: | 6B |
| Helu o nā humuhumu: | 10+PE |
| Pine honua: | ʻAe |
| Inā paha e pono ana kekahi nila ʻē aʻe: | No |
| Mea Hana (Hoʻokomo): | Polycarbonate (PC) |
| Waihoʻoluʻu (Hoʻokomo): | RAL 7032 (Lehu ʻiliʻili) |
| Nā Mea Hana (nā pine): | Mea hoʻohuihui keleawe |
| ʻIli: | Ka uhi kālā/gula |
| Ka helu pale lapalapa o ka mea e like me UL 94: | V0 |
| RoHS: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Hoʻokuʻu ʻia ʻo RoHS: | 6(c): Loaʻa i nā mea hoʻohui keleawe a hiki i ka 4% kēpau |
| Kūlana ELV: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Kina RoHS: | 50 |
| Nā mea REACH SVHC: | ʻAe |
| Nā mea REACH SVHC: | alakaʻi |
| Palekana ahi no nā kaʻa kaʻaahi: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ua hana ʻia kēia mea hoʻohui ʻoi loa e hoʻokō i nā koi o nā noi ʻoihana hou. Me ke kūkulu paʻa, ka hana hilinaʻi, a me ka hoʻolālā maʻalahi, kū ka HEE Series ma ke ʻano he koho mua no nā koi pili koʻikoʻi. Ua lako nā mea hoʻohui ma ka HEE Series me nā pahu metala paʻa e hōʻoiaʻiʻo ai i ka lōʻihi o ka lōʻihi a me ka pale ʻana i nā pilikia o nā ʻano ʻino. Hoʻolālā ʻia e kū i ka lepo, ka makū, a me nā loli o ka mahana, kūpono ia no nā ʻano ʻāpana like ʻole e like me ke kaʻa, aerospace, kelepona, a me ka hana ʻana.

Ua hoʻolālā ʻia nā mea hoʻohui moʻo HEE e maʻalahi ke hoʻokomo a mālama. ʻO kona hoʻolālā maʻalahi e hoʻohana ai e hiki ai i nā pilina wikiwiki a palekana, e hōʻemi ana i ka manawa downtime a hoʻonui i ka huahana. Eia kekahi, kūpono ka mea hoʻohui me nā ʻano kaula like ʻole, e ʻae ana i ka maʻalahi e hoʻokō i nā koi noi like ʻole. ʻO ka palekana kahi mea nui i nā wahi ʻoihana, a ʻoi aku ka nui o nā mea hoʻohui moʻo HEE ma mua o nā kūlana ʻoihana. Loaʻa iā ia kahi ʻōnaehana laka hilinaʻi e hōʻoiaʻiʻo ana i kahi pilina palekana, e hoʻopau ana i ka pilikia o ka hemo ʻana. Eia kekahi, loaʻa i ka mea hoʻohui kahi pale paʻa e hāʻawi ana i ka pale hoʻopilikia electromagnetic kiʻekiʻe a mālama i ka pono o ka hōʻailona.

Hoʻomaopopo mākou i nā kumukūʻai kiʻekiʻe o ka downtime no nā ʻoihana. No laila, ua kūkulu ʻia kā mākou mau mea hoʻohui HEE Series no ka hilinaʻi. ʻO kā lākou mau pilina kiʻekiʻe e hōʻoia i nā pilina paʻa a kūlike, e hōʻemi ana i ka pilikia o ka nalowale ʻana o ka hōʻailona a me ka hāʻule ʻana o ka ʻōnaehana. Hoʻolālā ʻia e kū i nā kūlana koi, kūpono nā mea hoʻohui HEE Series no ka hoʻohana ʻoihana koʻikoʻi. ʻO kā lākou kūkulu paʻa, ka hoʻokomo maʻalahi, a me ka hilinaʻi koʻikoʻi e hoʻolilo iā lākou i mea makemake nui ʻia no ka hoʻonui ʻana i ka pilina. E hilinaʻi iā HEE Series no ka hana kiʻekiʻe a me ka hana mau o kāu lako.