
Uhi nā huahana BEISIT i nā ʻano mea hoʻohui āpau a hoʻohana i nā ʻano hoods a me nā hale like ʻole, e like me nā hoods metala a me nā hale plastik o ka moʻo HQ, nā kuhikuhi uwea like ʻole, nā hale i kau ʻia ma ka bulkhead a me nā hale i kau ʻia ma luna o ka ʻili, ʻoiai i nā kūlana paʻakikī, hiki i ka mea hoʻohui ke hoʻopau palekana i ka hana.
| Ka ʻike ʻana | ʻAno | Helu Kauoha. |
| Hoʻopau ʻana i ka crimp | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Ka ʻike ʻana | ʻAno | Helu Kauoha. |
| Hoʻopau ʻana i ka crimp | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Māhele: | Hoʻokomo koʻikoʻi |
| Moʻo: | HQ |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | 0.14 -4mm2 |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | AWG 26 ~ 14 |
| Ua kūlike ka uila i helu ʻia me UL/CSA: | 500 V |
| Ka pale ʻana o ka pale ʻana: | ≥ 10¹º Ω |
| Ke kū'ē'ē pili: | ≤ 1 mΩ |
| Ka lōʻihi o ke kaula: | 7.0mm |
| Hoʻopaʻa i ka torque | 0.5 Nm |
| Ka palena ʻana i ka mahana: | -40 ~ +125 °C |
| Helu o nā hoʻokomo | ≥ 500 |
| ʻAno pili: | Hoʻopau ʻana o ka wili Hoʻopau ʻana o ka crimp Hoʻopau ʻana o ka puna |
| ʻAno kāne wahine: | Poʻo kāne a me ka wahine |
| Ana: | HCP |
| Helu o nā humuhumu: | 8+PE |
| Pine honua: | ʻAe |
| Inā paha e pono ana kekahi nila ʻē aʻe: | No |
| Mea Hana (Hoʻokomo): | Polycarbonate (PC) |
| Waihoʻoluʻu (Hoʻokomo): | RAL 7032 (Lehu ʻiliʻili) |
| Nā Mea Hana (nā pine): | Mea hoʻohuihui keleawe |
| ʻIli: | Ka uhi kālā/gula |
| Ka helu pale lapalapa o ka mea e like me UL 94: | V0 |
| RoHS: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Hoʻokuʻu ʻia ʻo RoHS: | 6(c): Loaʻa i nā mea hoʻohui keleawe a hiki i ka 4% kēpau |
| Kūlana ELV: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Kina RoHS: | 50 |
| Nā mea REACH SVHC: | ʻAe |
| Nā mea REACH SVHC: | alakaʻi |
| Palekana ahi no nā kaʻa kaʻaahi: | EN 45545-2 (2020-08) |

He mea nui ka mea hoʻohui HQ-008-MC no nā pilina ʻoihana paʻa. Hoʻopilikino ʻia no ka hoʻohana koʻikoʻi, hāʻawi ia i nā pilina palekana a maikaʻi hoʻi no nā ʻōnaehana uila a me nā ʻōnaehana uila. Hoʻolālā ʻia e kūʻē i nā kūlana koʻikoʻi, kūpono ʻo HQ-007-MC no nā mīkini kaumaha a me nā ʻōnaehana hana ponoʻī. Hoʻohiki kona kūkulu paʻa i ka lōʻihi o ke ola ma nā kūlana koi. Me kahi hiʻohiʻona laka pololei, hōʻoia ka HQ-008-MC i nā loulou kūlike a hilinaʻi hoʻi, e hoʻemi ana i ka pilikia o ka hoʻokaʻawale ʻana e mālama i nā hana maʻalahi. He kūpono ia no nā ʻōnaehana koʻikoʻi kahi e pono ai ka hilinaʻi.

ʻO ka mea hoʻohui paʻa HQ-008-FC ke koho mua no kāu mau koi pili ʻoihana āpau. Hāʻawi kēia mea hoʻohui, i hana ʻia no nā noi koi, i nā loulou palekana a maikaʻi hoʻi i kāu mau ʻōnaehana uila a me nā ʻōnaehana uila. Hoʻolālā ʻia nā mea hoʻohui paʻa HQ-008-FC e hoʻomanawanui i nā kūlana kaiapuni koʻikoʻi loa, e kūpono ai lākou no nā mīkini ʻoihana, nā ʻōnaehana automation, a me nā noi hana kaumaha ʻē aʻe. Hōʻoia kona kūkulu paʻa i ke kūpaʻa a me ke ola lōʻihi, ʻoiai i nā kūlana paʻakikī loa. Me kahi ʻano laka maʻalahi a palekana, hāʻawi ka mea hoʻohui HQ-008-FC i kahi loulou hilinaʻi a paʻa, e hōʻemi nui ana i ka manawa kūpono o ka hoʻokaʻawale ʻana i manaʻo ʻole ʻia a me ka hōʻoia ʻana i ka hana mau. ʻO kēia ka mea e lilo ai i koho maikaʻi loa no nā ʻōnaehana koʻikoʻi kahi e koʻikoʻi ai ka hilinaʻi.