
Uhi ka huahana BEISIT i nā ʻano mea hoʻohui āpau a hoʻohana i nā ʻano hoods a me nā hale like ʻole, e like me nā hoods metala a me nā hale plastik o ka moʻo HE, HEE, nā kuhikuhi uwea like ʻole, nā hale i kau ʻia ma ka bulkhead a me nā hale i kau ʻia ma luna o ka ʻili, ʻoiai i nā kūlana paʻakikī, hiki i ka mea hoʻohui ke hoʻopau palekana i ka hana.
| Māhele: | Hoʻokomo koʻikoʻi |
| Moʻo: | HE |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | AWG 18-14 |
| Ua kūlike ka uila i helu ʻia me UL/CSA: | 600 V |
| Ka pale ʻana o ka pale ʻana: | ≥ 10¹º Ω |
| Ke kū'ē'ē pili: | ≤ 1 mΩ |
| Ka lōʻihi o ke kaula: | 7.0mm |
| Hoʻopaʻa i ka torque | 0.5 Nm |
| Ka palena ʻana i ka mahana: | -40 ~ +125 °C |
| Helu o nā hoʻokomo | ≥ 500 |
| ʻAno pili: | Kikowaena wili |
| ʻAno kāne wahine: | Poʻo kāne |
| Ana: | 6B |
| Helu o nā humuhumu: | 6+PE |
| Pine honua: | ʻAe |
| Inā paha e pono ana kekahi nila ʻē aʻe: | No |
| Mea Hana (Hoʻokomo): | Polycarbonate (PC) |
| Waihoʻoluʻu (Hoʻokomo): | RAL 7032 (Lehu ʻiliʻili) |
| Nā Mea Hana (nā pine): | Mea hoʻohuihui keleawe |
| ʻIli: | Ka uhi kālā/gula |
| Ka helu pale lapalapa o ka mea e like me UL 94: | V0 |
| RoHS: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Hoʻokuʻu ʻia ʻo RoHS: | 6(c): Loaʻa i nā mea hoʻohui keleawe a hiki i ka 4% kēpau |
| Kūlana ELV: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Kina RoHS: | 50 |
| Nā mea REACH SVHC: | ʻAe |
| Nā mea REACH SVHC: | alakaʻi |
| Palekana ahi no nā kaʻa kaʻaahi: | EN 45545-2 (2020-08) |

ʻO ke kaiapuni ʻoihana wikiwiki, he mea nui nā hoʻonā pili pono a kūpono hoʻi. Inā paha ma ka automation, mīkini, a i ʻole ka hāʻawi ʻana i ka ikehu, he mea nui kahi ʻōnaehana hoʻohui paʻa a hilinaʻi hoʻi no ka hana mau. Ke hoʻolauna nei i ka HE Heavy Duty Connector, kahi huahana hou i hoʻolālā ʻia e hoʻokō i kāu mau pono pili ʻoihana āpau a hoʻololi i ke ʻano o kāu hoʻopili ʻana a me ka pale ʻana i nā pilina uila. Me ka hoʻohana ʻana i ka ʻenehana holomua a me ka ʻike loea, hāʻawi nā mea hoʻohui kaumaha HE i kahi ākea o nā hiʻohiʻona, e kūpono ai lākou no nā noi ʻoihana like ʻole. Me kā lākou kūkulu paʻa a me nā mea kiʻekiʻe, hōʻoia kēia mau mea hoʻohui i ka lōʻihi a me ka lōʻihi, ʻoiai ma nā kūlana paʻakikī loa. Hōʻike nā mea hoʻohui kaumaha HE i ke kū'ē koʻikoʻi i nā mahana koʻikoʻi, ka lepo, ka makū, a me ka haʻalulu, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hana hilinaʻi a me ka manawa hoʻomaha liʻiliʻi.

ʻO kekahi o nā pono nui o nā mea hoʻohui kaumaha HE ʻo ia ko lākou hiki ke hoʻololi. Hāʻawi kēia ʻōnaehana hoʻohui i kahi hopena piha no ka hōʻailona a me ka hoʻoili mana, e hoʻohui ana i nā modula like ʻole, nā pilina, a me nā plug-ins. Hiki ke hoʻohui maʻalahi ʻia a kūpono no nā ʻano hiʻohiʻona pili a me nā noi. Inā pono ʻoe e hoʻohui i nā motika, nā sensor, nā kuapo, a i ʻole nā actuators, hāʻawi nā mea hoʻohui kaumaha HE i ka hoʻohui maʻalahi a me ke kamaʻilio kūpono no ka hana maʻalahi a me ka hoʻonui ʻana i ka huahana. ʻOiai he mea nui ka hoʻololi ʻana, he mea nui ka palekana i kekahi ʻano ʻoihana. Hoʻokūpaʻa nā mea hoʻohui kaumaha HE i ka palekana me kā lākou ʻōnaehana laka hou e hōʻoiaʻiʻo ana i kahi pilina palekana a pale i ka hemo ʻana o ka ulia pōpilikia. Eia kekahi, hoʻomaʻamaʻa ka hoʻolālā modular o ka mea hoʻohui i ka hoʻonohonoho maʻalahi a wikiwiki, e hōʻemi ana i nā kumukūʻai hana a mālama i ka manawa waiwai. Hoʻomaʻalahi kēia hopena plug-and-play i nā hana mālama a me ka hoʻololi, e hoʻonui ana i ka pono holoʻokoʻa o nā hana.

Loaʻa i nā mea hoʻohui hana kaumaha HE kahi ākea o nā mea pono i loaʻa a hiki ke hoʻopilikino ʻia e hoʻokō i nā koi kikoʻī. Loaʻa i nā ʻano nui o ka hale, nā uhi, a me nā koho komo kaula, hoʻohui pono ia i nā hoʻonohonoho e kū nei. Eia kekahi, kūpono ka mea hoʻohui me nā interface ʻoihana maʻamau, e hōʻoia ana i ka launa pū ʻana me nā polokalamu a me nā ʻōnaehana ʻē aʻe. Hāpai kēia kūlike i nā hoʻonā hōʻoia i ka wā e hiki mai ana e hiki ai i kāu mau hana ke hoʻomau me nā holomua ʻenehana hou loa. Ma HE Connectors, maopopo iā mākou ke koʻikoʻi o ka pilina hilinaʻi a maikaʻi hoʻi i nā wahi ʻoihana. ʻO ia ke kumu i hoʻolālā ʻia ai a hana ʻia ai kā mākou mau mea hoʻohui hana kaumaha HE i nā kūlana kiʻekiʻe loa, e kūlike ana me nā kikoʻī o ka ʻoihana a me nā palapala hōʻoia. ʻO kā mākou kūpaʻa i ka maikaʻi e hōʻoia i kā mākou huahana e hoʻokō i kāu mau manaʻolana a hana pono i nā noi koi.