
| Māhele: | Hoʻokomo koʻikoʻi |
| Moʻo: | A |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | 0.75-2.5mm2 |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | AWG 18 ~ 14 |
| Kuhi ʻia o kēia manawa: | 16 A |
| Ka uila i helu ʻia: | 250V |
| Ka uila pulse i helu ʻia: | 4KV |
| Pae haumia: | 3 |
| Ua kūlike ka uila i helu ʻia me UL/CSA: | 600 V |
| Ka pale ʻana o ka pale ʻana: | ≥ 10¹º Ω |
| Ke kū'ē'ē pili: | ≤ 1 mΩ |
| Ka lōʻihi o ke kaula: | 7.5mm |
| Hoʻopaʻa i ka torque | 0.5 Nm |
| Ka palena ʻana i ka mahana: | -40 ~ +125 °C |
| Helu o nā hoʻokomo | ≥ 500 |
| Mea Hana (Hoʻokomo): | Polycarbonate (PC) |
| Waihoʻoluʻu (Hoʻokomo): | RAL 7032 (Lehu ʻiliʻili) |
| Nā Mea Hana (nā pine): | Mea hoʻohuihui keleawe |
| ʻIli: | Ka uhi kālā/gula |
| Ka helu pale lapalapa o ka mea e like me UL 94: | V0 |
| RoHS: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Hoʻokuʻu ʻia ʻo RoHS: | 6(c): Loaʻa i nā mea hoʻohui keleawe a hiki i ka 4% kēpau |
| Kūlana ELV: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Kina RoHS: | 50 |
| Nā mea REACH SVHC: | ʻAe |
| Nā mea REACH SVHC: | alakaʻi |
| Palekana ahi no nā kaʻa kaʻaahi: | EN 45545-2 (2020-08) |
| ʻAno pili: | Hoʻohui paʻa |
| ʻAno kāne wahine: | Poʻo kāne |
| Ana: | 32A |
| Helu o nā humuhumu: | 16 (17-32) |
| Pine honua: | ʻAe |
| Inā paha e pono ana kekahi nila ʻē aʻe: | No |

Ke hoʻolauna nei i kā mākou hana hou loa i nā mea hoʻohui uila - Nā Nati Uea Hana Kaumaha! Ua hoʻolālā ʻia kā mākou mau nati uea hana kaumaha e hoʻokō i nā pono e ulu nei o ka ʻoihana uila e hāʻawi i nā pilina palekana a paʻa no kāu mau pono uea āpau. Ke hoʻomau nei ka ʻenehana i ka holomua a me ka paʻakikī o nā ʻōnaehana uila, lilo ia i mea koʻikoʻi e loaʻa nā mea hoʻohui e hiki ke kū i nā kūlana ʻino loa a hōʻoia i ke kahe mana paʻa. Ua hoʻolālā ʻia kā mākou mau nati uea hana kaumaha e lawelawe i nā au kiʻekiʻe a me nā voltages e pono ai i nā noi uila hou. ʻO kekahi o nā hiʻohiʻona koʻikoʻi o kā mākou mau nati uea hana kaumaha ʻo ko lākou kūpaʻa i hoʻonui ʻia. Hana ʻia lākou mai nā mea kiʻekiʻe a kū i ka pala, ka wela a me ka haʻalulu, e hōʻoiaʻiʻo ana i kahi pilina lōʻihi a palekana. Inā ʻoe e hana ana ma kahi papahana noho, kalepa a ʻoihana paha, hiki i kā mākou mau nati uea hana kaumaha ke lawelawe iā ia.

Eia kekahi, he maʻalahi ke kau ʻana o kā mākou mau nati uea kaumaha, e mālama ana i kou manawa waiwai nui a me ka hoʻoikaika. Loaʻa iā lākou kahi hoʻolālā maʻalahi no ka hoʻopili ʻana i nā uea wikiwiki a maʻalahi. E wehe wale i ke uea, e hoʻokomo i loko o ka nati uea, a wili. Hāʻawi ke ʻano nati uea ergonomic i kahi paʻa ʻoluʻolu a hōʻoia i kahi pilina paʻa i kēlā me kēia manawa. ʻO ka palekana kā mākou mea nui loa a ua hoʻolālā ʻia kā mākou mau nati uea kaumaha e hāʻawi i ka palekana nui loa. Hoʻolālā ʻia kēlā me kēia nati uea e pale i ka hoʻopili ulia pōpilikia me nā uea ola, a laila e hōʻemi ana i ka pilikia o ka haʻalulu uila. Ua helu ʻia hoʻi lākou ma UL a ua kūlike me nā lula palekana āpau, e hāʻawi ana iā ʻoe i ka maluhia o ka noʻonoʻo e palekana ana kāu mau pilina uila.

Eia kekahi, loaʻa kā mākou mau nati uea kaumaha i nā nui like ʻole e hoʻokipa i nā ana like ʻole o ka uea. ʻO kēia versatility e kūpono ai lākou no nā ʻano hana like ʻole, mai nā hoʻoponopono uila home liʻiliʻi a hiki i nā papahana ʻoihana nui. Ma ke ʻano holoʻokoʻa, hāʻawi kā mākou mau nati uea kaumaha i ka hilinaʻi like ʻole, ka lōʻihi a me ka palekana. ʻO lākou ka hopena kūpono no kekahi papahana uea uila, e hāʻawi ana i nā pilina palekana a hopohopo ʻole. E hoʻonui i kāu ʻōnaehana uila me nā mea hoʻohui maikaʻi loa ma ka mākeke - koho i kā mākou mau nati uea kaumaha no kāu mau pono uea āpau!