
Uhi ka huahana BEISIT i nā ʻano mea hoʻohui āpau e pili ana a hoʻohana i nā ʻano hoods a me nā hale like ʻole, e like me nā hoods metala a me nā hale plastik o ka HA, HB series, nā kuhikuhi uwea like ʻole, nā hale i kau ʻia ma ka bulkhead a me nā hale i kau ʻia ma luna o ka ʻili, ʻoiai i nā kūlana paʻakikī, hiki i ka mea hoʻohui ke hoʻopau palekana i ka hana.
| Māhele: | Hoʻokomo koʻikoʻi |
| Moʻo: | HA |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | 0.75-1.5mm2 |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | AWG 18 ~ 14 |
| Ua kūlike ka uila i helu ʻia me UL/CSA: | 600 V |
| Ka pale ʻana o ka pale ʻana: | ≥ 10¹º Ω |
| Ke kū'ē'ē pili: | ≤ 1 mΩ |
| Ka lōʻihi o ke kaula: | 2.5-5.5mm |
| Hoʻopaʻa i ka torque | 0.25 Nm |
| Ka palena ʻana i ka mahana: | -40 ~ +125 °C |
| Helu o nā hoʻokomo | ≥ 500 |
| ʻAno pili: | Hoʻohui wili |
| ʻAno kāne wahine: | Poʻo kāne |
| Ana: | 10A |
| Helu o nā humuhumu: | 4 |
| Pine honua: | ʻAe |
| Inā paha e pono ana kekahi nila ʻē aʻe: | No |
| Mea Hana (Hoʻokomo): | Polycarbonate (PC) |
| Waihoʻoluʻu (Hoʻokomo): | RAL 7032 (Lehu ʻiliʻili) |
| Nā Mea Hana (nā pine): | Mea hoʻohuihui keleawe |
| ʻIli: | Ka uhi kālā/gula |
| Ka helu pale lapalapa o ka mea e like me UL 94: | V0 |
| RoHS: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Hoʻokuʻu ʻia ʻo RoHS: | 6(c): Loaʻa i nā mea hoʻohui keleawe a hiki i ka 4% kēpau |
| Kūlana ELV: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Kina RoHS: | 50 |
| Nā mea REACH SVHC: | ʻAe |
| Nā mea REACH SVHC: | alakaʻi |
| Palekana ahi no nā kaʻa kaʻaahi: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ua hoʻolālā ʻia ka mea hoʻohui hana kaumaha HA-004-M no ka hoʻohana ʻana i ka ʻoihana, e hōʻoiaʻiʻo ana i nā pilina hilinaʻi a maikaʻi hoʻi i nā wahi ʻino. ʻO kona kūkulu paʻa a me ka mīkini laka paʻa e kūpono ia no nā ʻōnaehana koʻikoʻi, e hāʻawi ana i ka lōʻihi a me ke kūpaʻa.

Hāʻawi ka mea hoʻohui i ka palekana maikaʻi loa mai ka lepo, ka makū, a me nā mea haumia ʻē aʻe, e hōʻoiaʻiʻo ana i nā pilina uila palekana a paʻa i nā wahi ʻino. Loaʻa nā mea hoʻohui hana kaumaha HA-004-M i nā hoʻonohonoho like ʻole me nā helu pine like ʻole a me nā nui pūpū, e hāʻawi ana i nā hoʻonā hiki ke hoʻopilikino ʻia no ka mana, ka hōʻailona, a i ʻole ka pilina ʻikepili.

Ma muli o kona hoʻolālā maʻalahi, hiki ke hoʻokomo a mālama ʻia ka mea hoʻohui HA-004-M me ka wikiwiki a me ka maʻalahi. Hoʻemi kēia i ka hana a me ka manawa, e hiki ai ke hoʻokō pono a mālama i nā ʻōnaehana uila. I ka hopena, kū ka mea hoʻohui hana kaumaha HA-004-M ma ke ʻano he koho kūpono no nā noi ʻoihana koʻikoʻi, e haʻaheo ana i ka lōʻihi, ka hana mau, a me ke kau pololei. Me kona kūkulu paʻa a me nā koho hiki ke hoʻololi ʻia, hāʻawi kēia mea hoʻohui i kahi hopena palekana a maikaʻi no kāu mau koi pili āpau. E koho i nā mea hoʻohui HA-004-M no kahi pilina hilinaʻi a mau loa.