
Uhi ka huahana BEISIT i nā ʻano mea hoʻohui āpau e pili ana a hoʻohana i nā ʻano hoods a me nā hale like ʻole, e like me nā hoods metala a me nā hale plastik o ka HA, HB series, nā kuhikuhi uwea like ʻole, nā hale i kau ʻia ma ka bulkhead a me nā hale i kau ʻia ma luna o ka ʻili, ʻoiai i nā kūlana paʻakikī, hiki i ka mea hoʻohui ke hoʻopau palekana i ka hana.
| Māhele: | Hoʻokomo koʻikoʻi |
| Moʻo: | A |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | 1.0-2.5mm2 |
| ʻĀpana ʻāpana o ke alakaʻi: | AWG 18 ~ 14 |
| Ua kūlike ka uila i helu ʻia me UL/CSA: | 600 V |
| Ka pale ʻana o ka pale ʻana: | ≥ 10¹º Ω |
| Ke kū'ē'ē pili: | ≤ 1 mΩ |
| Ka lōʻihi o ke kaula: | 7.5mm |
| Hoʻopaʻa i ka torque | 0.5 Nm |
| Ka palena ʻana i ka mahana: | -40 ~ +125 °C |
| Helu o nā hoʻokomo | ≥ 500 |
| ʻAno pili: | Kikowaena wili |
| ʻAno kāne wahine: | Poʻo kāne |
| Ana: | 10A |
| Helu o nā humuhumu: | 3+PE |
| Pine honua: | ʻAe |
| Inā paha e pono ana kekahi nila ʻē aʻe: | No |
| Mea Hana (Hoʻokomo): | Polycarbonate (PC) |
| Waihoʻoluʻu (Hoʻokomo): | RAL 7032 (Lehu ʻiliʻili) |
| Nā Mea Hana (nā pine): | Mea hoʻohuihui keleawe |
| ʻIli: | Ka uhi kālā/gula |
| Ka helu pale lapalapa o ka mea e like me UL 94: | V0 |
| RoHS: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Hoʻokuʻu ʻia ʻo RoHS: | 6(c): Loaʻa i nā mea hoʻohui keleawe a hiki i ka 4% kēpau |
| Kūlana ELV: | E hoʻokō i nā kūlana hoʻokuʻu |
| Kina RoHS: | 50 |
| Nā mea REACH SVHC: | ʻAe |
| Nā mea REACH SVHC: | alakaʻi |
| Palekana ahi no nā kaʻa kaʻaahi: | EN 45545-2 (2020-08) |

ʻO ka mea hoʻohui hana kaumaha HA-003-F, ʻo ia ka hopena hope loa no kāu mau pono pili ʻoihana āpau. Hoʻolālā ʻia e hoʻokō i nā koi o nā noi hana kaumaha, hāʻawi kēia mea hoʻohui paʻa a hilinaʻi i nā pilina palekana a maikaʻi hoʻi i kāu mau ʻōnaehana uila a me nā ʻōnaehana uila. Kūkulu ʻia nā mea hoʻohui hana kaumaha HA-003-F e kū i nā kūlana kaiapuni ʻoi loa, e kūpono ai lākou no nā mīkini ʻoihana, nā ʻōnaehana automation a me nā noi paʻa ʻē aʻe. Hōʻoia kona kūkulu paʻa i ka lōʻihi a me ka lōʻihi, ʻoiai ma nā wahi hana paʻakikī loa. Me kāna ʻano laka maʻalahi a palekana, hāʻawi ka mea hoʻohui HA-003-F i kahi pilina hilinaʻi a paʻa, e hoʻemi ana i ka pilikia o ka hemo ʻana o ka ulia pōpilikia a me ka hōʻoia ʻana i ka hana hoʻopau ʻole ʻia. ʻO kēia ka mea e koho kūpono ai no nā ʻōnaehana koʻikoʻi kahi e koʻikoʻi ai ka hilinaʻi.

Hāʻawi ka mea hoʻohui i kahi kiʻekiʻe o ka palekana komo ʻana mai ka lepo, ka makū, a me nā mea haumia ʻē aʻe. Hōʻoia kēia e palekana a paʻa kāu mau pilina uila, ʻoiai ma nā wahi ʻino a koi. Loaʻa nā mea hoʻohui hana kaumaha HA-003-F i nā ʻano hoʻonohonoho like ʻole, me nā helu pine like ʻole a me nā nui pūpū, e ʻae ana i nā hopena pili like ʻole a hiki ke hoʻopilikino ʻia. Inā makemake ʻoe i ka mana, ka hōʻailona a i ʻole ka pilina ʻikepili, ua uhi kēia mea hoʻohui iā ʻoe.

Ma muli o kona hoʻolālā maʻalahi e hoʻohana ai, wikiwiki a maʻalahi hoʻi ke kau ʻana a me ka mālama ʻana i ka mea hoʻohui HA-003-F. Mālama kēia i ka manawa a me ka hoʻoikaika ʻana, e ʻae ana i ka hoʻolaha pono ʻana a me ka mālama ʻana i nā ʻōnaehana uila. I ka hōʻuluʻulu manaʻo, ʻo ka mea hoʻohui hana kaumaha HA-003-F ke koho kūpono loa no nā noi ʻoihana koi, e hāʻawi ana i ka paʻa, ka hana hilinaʻi a me ka maʻalahi o ke kau ʻana. Me kona kūkulu paʻa a me ka hoʻonohonoho versatile, hāʻawi kēia mea hoʻohui i kahi hopena palekana a maikaʻi hoʻi no kāu mau pono pili āpau. E koho i nā mea hoʻohui HA-003-F no kahi pilina hilinaʻi a paʻa hiki iā ʻoe ke hilinaʻi.